HURTOWNIA SELIGA

Hurtownia owoców
i warzyw, czyli…

HURTOWNIA ZDROWIA!

 

O zdrowym odżywianiu napisano już całe tony książek. Ale zdrowia nie trzeba koniecznie szukać w poradnikach i encyklopediach. Zdrowie jest tuż za rogiem! Leży sobie na półkach w każdym warzywniaku. Nie istnieje bowiem zdrowsza kuchnia i zdrowsza dieta niż ta, która jest bogata w warzywa i owoce, a tym samym w cenne mikroelementy i witaminy. Hurtownia SELIGA od 2008 roku dostarcza zdrowie w najczystszej postaci do sklepów i stoisk warzywno-owocowych, do ogólnopolskich sieci handlowych, a także do restauracji oraz hoteli. Z dumą i satysfakcją możemy podkreślić, że im bardziej rozwija się nasze przedsiębiorstwo, tym więcej zdrowej żywności trafia do konsumentów za naszym pośrednictwem.

 

Hurtownia Seliga

Hurtownia owoców i warzyw, czyli…

HURTOWNIA SUKCESU!

Zaczynaliśmy skromnie, bo na zaledwie 16m2, obsługując 1 box handlowy. Od samego początku działalności dostrzegaliśmy perspektywy rozwoju oraz potencjał tego specyficznego sektora handlu, jakim jest obrót warzywami i owocami. Można żartobliwie stwierdzić, że handel owocami przynosi… owoce, jeżeli jest wspomagany odpowiednio silną motywacją, pasją oraz oczywiście ciężką pracą.

 

Hurtownia SELIGA to obecnie:

hala  sprzedażowa  w Radomiu SELIGA HURTOWNIA

HALA
SPRZEDAŻOWA
w Radomiu
o pow. 1080 m2;

magazyny chłodnie  HURTOWNIA SELIGA

MAGAZYNY
– CHŁODNIE

o pow. 600 m2;

Hurtownia SELIGA ODDZIAŁY

ODDZIAŁY
w Kielcach oraz w
Starachowicach;

9 samochodów ciężarowych TIR

15 samochodów
ciężarowych TIR;

30 samochodów dostawczych BUS SELIGA HURTOWNIA

50 samochodów
dostawczych
BUS;

hala  sprzedażowa  w Radomiu SELIGA HURTOWNIA

WŁASNA SIEĆ
przedstawicieli
handlowych;

Obsługujemy znaczną liczbę sklepów detalicznych w regionie, w tym również sklepy należące do sieci handlowych. Zaopatrujemy także restauracje, bary i hotele. Nasz sukces traktujemy jako wspólne dobro całego lokalnego sektora handlowego. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie i doradztwo, ponieważ chętnie dzielimy się sukcesem i chcemy go widzieć wszędzie tam, gdzie konsument ma dostęp do zdrowych, świeżych i wartościowych produktów.

hurtownia seliga

Hurtownia owoców
i warzyw, czyli…

HURTOWNIA SELIGA!

 

W ciągu kilkunastu lat naszej działalności uczciwie wypracowaliśmy sobie pozycję lokalnych liderów w branży owocowo-warzywnej. Korzystają na tym regionalni rolnicy i plantatorzy, którym oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Korzystają na tym również lokalni sprzedawcy detaliczni, dla których stanowimy źródło terminowych dostaw świeżych i nienagannych jakościowo produktów po korzystnych cenach. Dzięki rozbudowanej ofercie, nasi Klienci uzyskują dostęp do różnorodnego asortymentu, co znacznie wpływa na budowanie marki każdego sklepu.

Hurtownia SELIGA wspiera lokalny rynek, lokalne rolnictwo i sadownictwo, a także lokalne inicjatywy społeczne oraz akcje charytatywne, m.in. Wigilię dla Samotnych w Radomiu.

Hurtownia SELIGA

– zostań naszym partnerem handlowym i oferuj swoim klientom to, co najlepsze!